Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Czerwiec »
« 21 do 27-06-2021 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:30
55 min

LM BODYPUMP® Super Sylwetka

Piotr Kaczmarczyk

Sala 1

60 min

LM BODYBALANCE® Smukła Sylwetka

Klaudia Świerczewska

Sala 2

55 min

TOTAL CARDIO

Renata Kołodziejczyk

Sala 1

60 min

LM BODYPUMP® Super Sylwetka

Piotr Kaczmarczyk

Sala 1

60 min

LM BODYCOMBAT® Fat Killer

Sydor Piotr

Sala 1

   
09:30          
60 min

LM BODYPUMP® Super Sylwetka

Renata Kołodziejczyk

Sala 1

55 min

TOTAL SHAPE

Iza Strzelczyk

Sala 1

10:45          
60 min

LM BODYCOMBAT® Fat Killer

Renata Kołodziejczyk

Sala 1

55 min

Zdrowy Kręgosłup

Iza Strzelczyk

Sala 1

17:00    
50 min

Zdrowy Kręgosłup

Anna Góra

Sala 1

 
55 min

TOTAL CONDITIONING

Agata Łukowska

Sala 1

   
17:30
55 min

TOTAL CARDIO

Anna Góra

Sala 1

55 min

TOTAL SHAPE

Renata Kołodziejczyk

Sala 1

       
55 min

LM BODYPUMP® Super Sylwetka

Anita Szołdra

Sala 1

18:00      
55 min

ZUMBA

Łukasz Grabowski

Sala 1

     
18:15    
55 min

LM BODYPUMP® Super Sylwetka

Anna Góra

Sala 1

 
55 min

LM BODYATTACK® Mega Spalanie

Agata Łukowska.

Sala 1

   
18:30    
55 min

TOTAL SHAPE

Ula Piątkowska

Sala 2

       
18:40  
60 min

LM BODYCOMBAT® Fat Killer

Renata Kołodziejczyk

Sala 1

         
18:45
45 min

LM BODYATTACK® Mega Spalanie ' 45

Anna Góra

Sala 1

         
55 min

LM BODYBALANCE® Smukła Sylwetka

Anita Szołdra

Sala 1

19:15      
55 min

LM BODYPUMP® Super Sylwetka

Piotr Kaczmarczyk

Sala 1

     
55 min

TOTAL CONDITIONING

Bartosz Mogiła

Sala 2

19:30
50 min

Zdrowy Kręgosłup

Ula Piątkowska

Sala 2

 
55 min

TOTAL CARDIO

Piotr Kaczmarczyk

Sala 1

 
60 min

LM BODYBALANCE® Smukła Sylwetka

Renata Kołodziejczyk

Sala 2

   
19:45
55 min

TOTAL CONDITIONING

Sydor Piotr

Sala 1

           
19:50  
55 min

LM BODYPUMP® Super Sylwetka

Natalia Litwiniuk

Sala 1

         
20:30    
60 min

LM BODYBALANCE® Smukła Sylwetka

Piotr Kaczmarczyk

Sala 2

55 min

LM BODYCOMBAT® Fat Killer

Bartosz Mogiła

Sala 2

   
60 min

LM BODYBALANCE® Smukła Sylwetka

Piotr Kaczmarczyk

Sala 2

21:00
55 min

TOTAL BRZUCH +STRETCH

Sydor Piotr

Sala 1

55 min

LM BODYBALANCE® Smukła Sylwetka

Natalia Litwiniuk

Sala 1

50 min

ZUMBA

Łukasz Grabowski

Sala 1

       
← →