Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Kwiecień »
« 30-03 do 05-04-2020 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:30
60 min

SuperSylwetka - BODYPUMP® LesMills

Piotr Kaczmarczyk

Sala 1

30 min

CXWORX® LesMills/ PłaskiBrzuch

Adam Wadhwa

Sala 1

60 min

FAT KILLER - BODYCOMBAT® LesMills

Sydor Piotr

Sala 1

60 min

SuperSylwetka - BODYPUMP® LesMills

Violetta Wilkins

Sala 1

60 min

MegaSpalanie - BODY ATTACK™ Les Mills

Klaudia Świerczewska

Sala 2

   
09:00  
60 min

MegaSpalanie - BODY ATTACK™ Les Mills

Adam Wadhwa

Sala 1

         
09:30
60 min

SmukłaSylwetka - BODYBALANCE® LesMills

Piotr Kaczmarczyk

Sala 1

 
50 min

TBC

Sydor Piotr

Sala 1

50 min

Roll & Stretch

Violetta Wilkins

Sala 1

60 min

SmukłaSylwetka - BODYBALANCE® LesMills

Klaudia Świerczewska

Sala 1

60 min

SmukłaSylwetka - BODYBALANCE® LesMills

Violetta Wilkins

Sala 1

50 min

Projekt Bikini 2020

Iza Graś

Sala 1

10:00  
60 min

SmukłaSylwetka - BODYBALANCE® LesMills

Piotr Kaczmarczyk

Sala 1

         
10:30          
15 min

BRZUCH

Total Team

Siłownia

15 min

KETTLEBELLS

Total Team

Siłownia

60 min

MegaSpalanie - BODY ATTACK™ Les Mills

Violetta Wilkins

Sala 1

50 min

Zdrowy Kręgosłup

Iza Graś

Sala 1

11:30          
15 min

SWISS BALL

Total Team

15 min

BRZUCH

Total Team

Siłownia

12:30          
15 min

BRZUCH

Total Team

Siłownia

15 min

BOSU

Total Team

Siłownia

13:30          
15 min

KETTLEBELLS

Total Team

Siłownia

15 min

BRZUCH

Total Team

Siłownia

13:45          
15 min

BOSU

Total Team

Siłownia

15 min

SWISS BALL

Total Team

16:30        
15 min

KETTLEBELLS

Total Team

Siłownia

   
16:45
15 min

Urodziny Klubu Total Fitness Białołęka

Total Team

           
17:00
50 min

Urodzinowy Zdrowy Kręgosłup

Anna Góra

Sala 1

50 min

TBC

Ula Piątkowska

Sala 1

50 min

Zdrowy Kręgosłup

Iza Graś

Sala 2

 
50 min

Projekt Bikini 2020

Anita Szołdra

Sala 1

   
17:30
15 min

BOSU

Total Team

Siłownia

15 min

SWISS BALL

Total Team

15 min

BOSU

Total Team

Siłownia

15 min

SWISS BALL

Total Team

15 min

BOSU

Total Team

Siłownia

   
30 min

Twój Super Brzuch CX WORX

Renata Kołodziejczyk

Sala 2

 
50 min

ZUMBA

Piotr Litwiniuk

Sala 1

   
18:00
30 min

BŁOGI BODY BALANCE

Renata Kołodziejczyk

Sala 2

50 min

Zdrowy Kręgosłup

Ula Piątkowska

50 min

TBC

Iza Graś

Sala 2

50 min

Sexy Pupa

Ula Piątkowska

Sala 2

30 min

CXWORX® LesMills/ PłaskiBrzuch

Anita Szołdra

Sala 2

 
60 min

SuperSylwetka - BODYPUMP® LesMills

Anita Szołdra

Sala 1

60 min

Spal Ten Tort - Body Attack

Ania i Klaudia

Sala 1

   
50 min

ZUMBA

Łukasz Grabowski

Sala 1

60 min

SuperSylwetka - BODYPUMP® LesMills

Violetta Wilkins

Sala 1

 
18:30
15 min

BRZUCH

Total Team

Siłownia

15 min

KETTLEBELLS

Total Team

Siłownia

15 min

BRZUCH

Total Team

Siłownia

15 min

KETTLEBELLS

Total Team

Siłownia

15 min

BRZUCH

Total Team

Siłownia

   
   
60 min

SuperSylwetka - BODYPUMP® LesMills

Anna Góra

Sala 1

   
19:00
60 min

SZAMPAŃSKI BODY PUMP

Ania i Klaudia

Sala 1

55 min

SuperSylwetka - BODYPUMP® LesMills

Natalia Litwiniuk

Sala 1

 
60 min

HIIT&CXWORX® LesMills

Piotr Kaczmarczyk

Sala 1

60 min

FAT KILLER - BODYCOMBAT® LesMills

Małgosia Miklewicz

Sala 1

 
60 min

FAT KILLER - BODYCOMBAT® LesMills

Anita Szołdra

Sala 1

   
50 min

PILATES

Ula Piątkowska

Sala 2

60 min

SmukłaSylwetka - BODYBALANCE® LesMills

Violetta Wilkins

Sala 2

 
19:30
15 min

SWISS BALL

Total Team

15 min

BRZUCH

Total Team

Siłownia

45 min

MegaSpalanie - BODY ATTACK™ Les Mills

Anna Góra

Sala 1

15 min

BRZUCH

Total Team

Siłownia

15 min

SWISS BALL

Total Team

   
 
60 min

FAT KILLER - BODYCOMBAT® LesMills

Renata Kołodziejczyk

Sala 2

50 min

STRETCHING

Ula Piątkowska

Sala 2

   
 
15 min

SWISS BALL

Total Team

19:45
15 min

BRZUCH

Total Team

Siłownia

15 min

BOSU

Total Team

Siłownia

         
20:00
50 min

„Dancing with the Stars” Zumba

Michał Kurpet

Sala 1

60 min

SmukłaSylwetka - BODYBALANCE® LesMills

Natalia Litwiniuk

Sala 1

 
60 min

FAT KILLER - BODYCOMBAT® LesMills

Kamil Zieliński

Sala 2

50 min

Roll & Stretch

Violetta Wilkins

Sala 2

   
50 min

Totalnie Sexy Pupa

Renata Kołodziejczyk

Sala 2

 
60 min

SuperSylwetka - BODYPUMP® LesMills

Piotr Kaczmarczyk

Sala 1

 
20:10        
50 min

ZUMBA

Michał Kurpet

Sala 1

   
20:30
15 min

KETTLEBELLS

Total Team

Siłownia

15 min

BRZUCH

Total Team

Siłownia

15 min

KETTLEBELLS

Total Team

Siłownia

15 min

BRZUCH

Total Team

Siłownia

15 min

BRZUCH

Total Team

Siłownia

   
   
50 min

Płaski Brzuch + Sexy Pupa

Ula Piątkowska

Sala 2

   
20:45
15 min

ROZCIĄGANIE

Total Team

Siłownia

15 min

ROZCIĄGANIE

Total Team

Siłownia

15 min

BRZUCH

Total Team

Siłownia

15 min

BOSU

Total Team

Siłownia

     
21:00
50 min

Birthday TBC

Iza Graś

Sala 1

50 min

Projekt Bikini 2020

Maja Jędrychowicz

Sala 1

 
50 min

MOBILITY & STRETCH

Kamil Zieliński

Sala 2

     
← →